Sítě proti hmyzu

Jsou praktickým doplňkem Vašeho obydlí při ochraně před obtížným hmyzem. Nezabraňují výhledu z okna. Lze aplikovat i individuální řešení dle konkrétních požadavků s důrazem na snadnou manipulaci a praktičnost.

 
Dveřní rolovací síť dvojitá
 

Rolo dveřní dvojitá

Dveřní síť Rolo dvojitá je určena do velkých otvorů až do velikosti 5 m2. Jedná se o samonavíjecí síť, která obsahuje po stranách boxy, ve kterých je uložena hřídel se síťovinou. Ta je vedena v horní a spodní vodící liště. Všechny hliníkové komponenty, které tato síť obsahuje, jsou vyrobené z extrudovaného profilu.

Máte zájem o tento výrobek?


POŠLETE NÁM POPTÁVKU


Popis výrobku:

Konstrukce:

  • Skládá se ze dvou samostatných sítí. Hřídel je uložena v postranním boxu z extrudovaného profilu o rozměru 48 x 42 mm. 
  • Síť je vedena ve vodících lištách, které jsou opatřeny těsnícím kartáčkem. 
  • Křídlo lze zafixovat v jakékoliv poloze. Nemusí se tedy fixovat na střed. Druhé křídlo lze k němu ručně přitáhnout. Obě křídla se vzájemně zafixují magnety.

Kotvení:

  • Vodící lišty a čelní profil jsou kotveny do rámu dveří.

Rám:

  • Barva hliníkových komponentů dodávaná v základní lhůtě - bílá, antracitová a hnědá. Dalších několik desítek barev dle barevné škály RAL a provedení v imitaci dřeva (zlatý dub) je k dostání s prodlouženou dodací lhůtou.

Síť:

  • Síťovinu do dveřní sítě standardně nabízíme šedou nebo černou. Je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Na okně je síťovina prakticky neviditelná.
 

Mezní rozměry

Min. šířka

Min. výška

Max. šířkaMax. výškaMax. plocha

60 cm

40 cm

240 cm 250 cm 5 m2

Popis

Zaměření u Vás

 
 
 

 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.

 
TRAX - stínící technika, žaluzie, markýzy - ekatalog.czStínící technika - ekatalog.cz