Sítě proti hmyzu

Jsou praktickým doplňkem Vašeho obydlí při ochraně před obtížným hmyzem. Nezabraňují výhledu z okna. Lze aplikovat i individuální řešení dle konkrétních požadavků s důrazem na snadnou manipulaci a praktičnost.

 
Zpět

Najeďte myší nad ikonku "i" pro více informací. Klikem na obrázek přejdete do detailu produktu.

 

Síť EXT-16
Síť EXT-16

Síť EXT-16

Síť EXT-16 je nejžádanější pevnou sítí. Je určena převážně do plastových oken. Je vhodná i pro okna s výrazným zaoblením okenního rámu. Dvojité zpevnění rohů zaručuje maximální stabilitu při manipulaci se sítí. Na rám okna se síť kotví pomocí otočných háčků.

 

Síť s límcem
Síť s límcem

Síť s límcem

Síť s límcem je kvalitní okenní pevná síť určená do plastovým oken, nebo eurooken. Rám je opatřen širokým límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Síť se kotví pomocí otočných háčků, u kterých není nutný zásah do rámu okna.

 

 

Síť 25 mm
Síť 25 mm

Síť 25 mm

Síť 25 mm je tvořena subtilním rámem šířky 25 mm. Je určena do dřevěných panelových oken nebo špaletových oken. Není vhodná do eurooken. Na okno se uchycuje otočnými obrtlíky, které jsou našroubovány v rámu okna, nebo pomocí Z háčků, které nevyžadují vrtání do rámu.

 

 

Síť 36 mm
Síť 36 mm

Síť 36 mm

Proti hmyzová síť s masivním rámem zaručující její stabilitu. Na okno se nejčastěji kotví pomocí tzv. Z háčků, které nevyžadují vrtání do rámu okna.

 

 

Síť odsazená
Síť odsazená

Síť odsazená

Síť odsazená je určená pro okna vyžadující odsazení sítě, např. z důvodu přesahující okapničky. Instaluje se na rám okna pomocí otočných obrtlíků, které jsou kotveny do rámu okna.

 

 

 
 

 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.

 
TRAX - stínící technika, žaluzie, markýzy - ekatalog.czStínící technika - ekatalog.cz