Zpět
Průvodce zákazníka > SÍTĚ PROTI HMYZU > Sítě proti hmyzu > Jaký druh?
 

Najeďte myší nad ikonku "i" pro více informací. Klikem na obrázek přejdete do dalšího kroku.

 
 
Sítě pevné
Sítě pevné

Sítě pevné

Pevné sítě jsou tvořeny rámem se síťovinou. Jejich výhodou je jednoduchá montáž i demontáž. Při kotvení pomocí otočných háčků není nutný zásah do rámu okna. V případě potřeby je lze na zimu zcela demontovat a uskladnit.    

 

 

Otvíravé síťové dveře
Otvíravé síťové dveře

Otvíravé síťové dveře

Dveřní sítě jsou určeny téměř pro všechny typy dveří. Vyznačují se jednoduchou montáží. Do rámu jsou uchyceny pomocí pantů, které mohou být samozavírací. Lze je doplnit i o průlez pro kočku anebo psa.

Posuvné sítě
Posuvné sítě

Posuvné sítě

Posuvné sítě jsou tvořeny pevným křídlem, které je umístněno v lištách nebo rámu. Křídlo umožňuje jednoduchou manipulaci do stran. Sítě jsou vhodné pro instalaci do velkých dveřních a okenních otvorů. Integrovaná kolečka zajišťují při manipulaci hladký a tichý chod. 

 

 

 

Rolovací sítě okenní
Rolovací sítě okenní

Rolovací sítě okenní

Rolovací okenní sítě mají síťovinu uloženou v horním boxu. Box chrání staženou síťovinu v době, kdy síť nepoužíváme. Jednoduché vytažení síťoviny do boxu nám umožňuje volný výhled oknem. Síť lze snadno ovládat pomocí šnůrky nebo madla.   

 

Rolovací sítě dveřní
Rolovací sítě dveřní

Rolovací sítě dveřní

Dveřní rolovací sítě jsou vhodné do míst, kde je málo prostoru, a to jak přede dveřmi, tak po stranách dveří. Síťovina je po stažení uložena a tím i chráněna v postranním boxu. Ovládá se ručně jednoduchým vysunutím síťoviny.

 

Plisé sítě
Plisé sítě

Plisé sítě

Plisé síť je moderním a díky plisované síťovině velmi elegantním výrobkem. Volit lze mezi síťovinou černou nebo šedou. Jednoduchým způsobem ji lze stáhnout ke straně. Je možné zvolit provedení s více křídly. Díky své konstrukci umožňuje bezbariérový průchod dveřmi.

 

 
 

 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.

 
TRAX - stínící technika, žaluzie, markýzy - ekatalog.czStínící technika - ekatalog.cz