Zpět
Průvodce zákazníka > SÍTĚ PROTI HMYZU > Sítě proti hmyzu > Jaký typ?
 

Najeďte myší nad ikonku "i" pro více informací. Klikem na obrázek přejdete do dalšího kroku.

 
 
Síť EXT-16
Síť EXT-16

Síť EXT-16

Síť EXT-16 je nejžádanější pevnou sítí. Je určena převážně do plastových oken. Je vhodná i pro okna s výrazným zaoblením okenního rámu. Dvojité zpevnění rohů zaručuje maximální stabilitu při manipulaci se sítí. Na rám okna se síť kotví pomocí otočných háčků.

 

Síť s límcem
Síť s límcem

Síť s límcem

Síť s límcem je kvalitní okenní pevná síť určená do plastovým oken, nebo eurooken. Rám je opatřen širokým límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Síť se kotví pomocí otočných háčků, u kterých není nutný zásah do rámu okna.

 

 

Síť 25 mm
Síť 25 mm

Síť 25 mm

Síť 25 mm je tvořena subtilním rámem šířky 25 mm. Je určena do dřevěných panelových oken nebo špaletových oken. Není vhodná do eurooken. Na okno se uchycuje otočnými obrtlíky, které jsou našroubovány v rámu okna, nebo pomocí Z háčků, které nevyžadují vrtání do rámu.

 

 

Síť 36 mm
Síť 36 mm

Síť 36 mm

Proti hmyzová síť s masivním rámem zaručující její stabilitu. Na okno se nejčastěji kotví pomocí tzv. Z háčků, které nevyžadují vrtání do rámu okna.

 

 

Síť odsazená
Síť odsazená

Síť odsazená

Síť odsazená je určená pro okna vyžadující odsazení sítě, např. z důvodu přesahující okapničky. Instaluje se na rám okna pomocí otočných obrtlíků, které jsou kotveny do rámu okna.

 

 

Dveřní LUX
Dveřní LUX

Dveřní LUX

Dveřní síť LUX s elegantním širokým hladkým rámem je opatřena standardními nebo samozavíracími panty. Dveřní síť je v zavřené poloze fixována magnety. Lze volit z více typů síťovin.

 

 

Dveřní síť - válcovaný profil
Dveřní síť - válcovaný profil

Dveřní síť - válcovaný profil

Tato síť se vyznačuje lehkým profilem. Vyrábí se v imitaci zlatého dubu. Je opatřena standardními nebo samozavíracími panty. Síť je v zavřené poloze fixována magnety. Ovládání sítě je ruční pomocí madla.

Dveřní EXTRA
Dveřní EXTRA

Dveřní EXTRA

Dveřní síť EXTRA je exkluzivní výrobek s úzkým rámem. Rohy rámu jsou opatřeny kovovou výztuží. V zavřené poloze se síť fixuje pomocí magnetů, které jsou skryty uvnitř rámu sítě. Lze volit z více typů síťovin.

 

Dveřní ULTRA
Dveřní ULTRA

Dveřní ULTRA

Dveřní síť ULTRA je jako jediná dveřní síť složena z vlastního pevného rámu a otevíravého křídla se sítí. Rohy rámu sítě jsou opatřeny kovovou výztuží zajišťující její stabilitu. Síť je vhodná i pro větší prostory. V zavřené poloze se síť fixuje pomocí magnetů.

 

 

Posuvná síť v lištách
Posuvná síť v lištách

Posuvná síť v lištách

Síť je tvořena extrudovaným rámem se síťovinou, který je umístěn mezi vodorovné lišty. Ty se kotví na rám okna. Se sítí je možno snadno manipulovat posunem do stran pomocí zapuštěného madla. Lehký chod sítě zajišťují integrovaná kolečka.

 

 

Posuvná síť v rámu R1
Posuvná síť v rámu R1

Posuvná síť v rámu R1

Jedná se o posuvnou síť s jedním křídlem zasazeným v obvodovém rámu. Pojezdová kolečka zaručují síti tichý a bezproblémový chod. Extrudované profily obvodového rámu i křídla sítě zaručují výrobku stabilitu a pevnost. Síť je opatřena těsnícím kartáčkem a oboustranným madlem.

 

 

Rolo dveřní magnet
Rolo dveřní magnet

Rolo dveřní magnet

Rolovací dveřní síť Rolo magnet je určena zejména do míst, kde není dostatek prostoru pro klasickou otevíratelnou síť. V otevřené poloze je síť v bočním profilu fixována pomocí magnetu.

Rolo dveřní dvojitá
Rolo dveřní dvojitá

Rolo dveřní dvojitá

Rolovací síť Rolo dveřní dvojitá se skládá ze dvou postranních boxů, do kterých se síťovina navijí. Síťovina je vedena ve vodících lištách opatřených těsnícím kartáčkem. Je vhodná pro použití do větších otvorů o velikosti až 5 m2.

 

Dveřní plisé síť
Dveřní plisé síť

Dveřní plisé síť

Dveřní plisé síť je tvořena skládanou síťovinou černé nebo šedé barvy. Je vyráběna v provedení jednokřídlém, dvoukřídlém až čtyřkřídlém. Konstrukční řešení umožňuje bezbariérový průchod dveřmi.

 

Posuvná síť v rámu R2
Posuvná síť v rámu R2

Posuvná síť v rámu R2

Posuvná síť v rámu R2 má dvě samostatná na sobě nezávislá křídla vsazená do rámu. Díky integrovaným kolečkům lze s křídly snadno manipulovat posunem do stran pomocí zapuštěných madel.

Rolo F1
Rolo F1

Rolo F1

Exkluzivní rolovací okenní síť proti hmyzu, vyrobená z hliníkových extrudovaných profilů zajištující síti stabilitu a pevnost. Vyrábí se ve dvou provedeních - bez spodního profilu, nebo se spodním pevným profilem.

Rolo klik
Rolo klik

Rolo klik

Okenní rolovací síť Rolo klik se v zavřené poloze fixuje zakliknutím pojezdového profilu ve spodní části vodících lišt.  Je vyrobena z extrudovaných profilů, které se vyznačují stabilitou a pevností. Síťovina je po vytažení chráněna v boxu.

Rolo hák
Rolo hák

Rolo hák

Okenní rolovací síť Rolo hák se v zavřené poloze fixuje zaháknutím pojezdového profilu ve spodní části vodících lišt.  Je vyrobena z extrudovaných profilů, které se vyznačují stabilitou a pevností. Síťovina je po vytažení chráněna v boxu.

 
 

 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.

 
TRAX - stínící technika, žaluzie, markýzy - ekatalog.czStínící technika - ekatalog.cz