Markýzy, pergoly

Jsou výrazným exteriérovým prvkem, který dotváří vzhled domů a zahrad. Jsou vhodné k zastínění větších ploch teras, balkónů či prosklených výloh. Široká paleta barev látek umožňuje přizpůsobit markýzu každé fasádě.

 
Zpět

Najeďte myší nad ikonku "i" pro více informací. Klikem na obrázek přejdete do detailu produktu.

 

SCRIGNO
SCRIGNO

SCRIGNO

Kazetová markýza SCRIGNO obsahuje kazetu, která chrání látku a ramena před nepříznivými vlivy počasí. Nabízí optimální poměr mezi cenou a užitnou hodnotou. Konstrukce markýzy je standardně dodávána v osmi barvách. Kotví se na stěnu nebo strop.

 

 

SEGNO
SEGNO

SEGNO

Kazetová markýza Segno představuje designovou novinku v nabídce společnosti Climax. Ostré hrany boxu jsou doplněny podélnými prolisy a celá konstrukce působí velice elegantně. Markýza najde uplatnění především na fasádách moderních rodinných domů.

KASETA
KASETA

KASETA

Kaseta představuje špičku v nabídce kazetových markýz. Vysokopevnostní německé komponenty zaručují stabilitu, přesnost chodu a dlouhou životnost. Kaseta je jediná markýza v nabídce, jejíž čelní profil lze doplnit o výsuvný volán.

NOVETA BOX
NOVETA BOX

NOVETA BOX

Noveta BOX představuje novinku v nabídce kazetových markýz. Kloubová markýza z nosnou tyčí je uložena do hliníkového boxu se čtvercovým tvarem.

PRIMA BOX
PRIMA BOX

PRIMA BOX

Prima BOX se řadí mezi kazetové markýzy. Jejich velkou výhodou je, že kompletní mechanismus i látka jsou ve staženém stavu perfektně chráněny před vlivem počasí v designové kazetě.

 
 

 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.

 
TRAX - stínící technika, žaluzie, markýzy - ekatalog.czStínící technika - ekatalog.cz