Látkové stínění

Představuje elegantní a praktický doplněk moderních interiérů. Kolekce látek pro látkové rolety, plisé, japonské posuvné stěny a vertikální žaluzie nabízejí širokou paletu barev, dekorů a materiálů.

 

Najeďte myší nad ikonku "i" pro více informací. Klikem na obrázek přejdete do detailu produktu.

 
 
LÁTKOVÉ ROLETY
LÁTKOVÉ ROLETY

LÁTKOVÉ ROLETY

Látkové rolety jsou interiérovým stíněním, které chrání nejen před slunečními paprsky, ale dotváří i barevnou harmonii vašeho interiéru. Jsou vhodné jak pro klasická okna, tak pro okna střešní. Můžete je ovládat ručně nebo motoricky.

 

 

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE
VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

Vertikální žaluzie tvoří nastavitelné lamely uložené v horním profilu. Spojují v sobě sluneční clonu s elegantní dekorací interiéru. Lze volit mezi různými typy lamel - jednobarevné, dekorované, zatemňující, nehořlavé či PVC. Ovládají se ručně nebo motoricky.

 

 

PLISÉ
PLISÉ

PLISÉ

Plisé je vyrobeno ze skládané textilie a je ideálním řešením pro stínění všech typů oken, včetně atypických provedení. Je vhodné i ke stínění střešních oken a zimních zahrad. Podle typu se ovládá ručně, nebo motoricky.

 

 

JAPONSKÉ POSUVNÉ STĚNY
JAPONSKÉ POSUVNÉ STĚNY

JAPONSKÉ POSUVNÉ STĚNY

Japonské posuvné stěny jsou tvořeny volně visícími látkovými panely uloženými v horním profilu. Používají se k zastínění celé stěny s okenní otvorem nebo jsou vhodné i k rozdělení vnitřního prostoru. Ovládají se ručně nebo motoricky. Jsou výrazným dekorativním prvkem v interiéru.

 

 

 
 

 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.

 
TRAX - stínící technika, žaluzie, markýzy - ekatalog.czStínící technika - ekatalog.cz